Spor Magazin

Şanlı Urfa’da Yapılan Türkiye Karate Şampiyonasında Büyük Heyecan!..

0 209

Türkiye Şampiyonasında Hayli çekişmeli Maçlar Oluyor Çok kaliteli Maçların Yanısıra Bir çok Tecrübesiz sporcularında yarıştığını görüldü,  Öyleki İlk defa bir maça gelen Türkiye şampiyonasına katılan sporcuların da olduğu görüldü en büyük sıkıntıda bu sporcular ilk defa katıldıkları bu önemli turnuvada tecrübeli sporcuların sakatlanmasına vesile oldukları gözlendi.

Hakkını teslim etmek gerekirse organizasyon kurulu Ve merkez hakem kurulu çok büyük özveriyle ve can siperhane çalışıyorlar, Salonun çok güzel olduğunu kilimaların çalıştığını mükemmel bir ortamda maçların yapıldığını söylenebillinir.

Antrenör arkadaşların genel kanısı Türkiye şampiyonalarına katılımın yoğun olduğunu bir günde bir katagoride 140/150 sporcunun yarıştığı maçların geç bittiği bu sistemin artık değişmesi gerektiğini vurgulamak gerekirse, Bölge seçmelerinin olması gerekiyor aksi taktirde sağlıklı Türkiye şampiyonası bundan sonra olmaz.

Hakemlere yazık organizasyon kuruluna yazık sporculara yazık umarız bu sistem önümüzdeki dönemde değişir.

Silivri’nin başarılı karate antrenörü Serkan Tekgül pandemi sonrası yapılan ilk turnuvada Türkiye 3. olan sporcusu Zehra Dinçer ile birlikte.

134 Sporcu arasında yarışarak. Toplamda Çok zorlu 7 maç yaparak Türkiye 3. Olan Silivri karate spor kulübü sporcumuz Zehra Dinçer’i tebrik ediyoruz.  

Çatalca Belediye Spor Lisanslı Öğrencisi Ve Çevre Bilim Koleji Şampiyon Öğrencisi Hasan Celal Yıldırım 56 il 386 kulüp 1881 Sporcunun Yarıştığı Şampiyonada Türkiye 🇹🇷 Şampiyonu Oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku