Spor Magazin

Genç judocular bayramı Balkan Şampiyonası’nda kutlayacak

0 17

16-17 Haziran 2018 tarihlerinde Romanya’nın Sibiu kentinde düzenlenecek şampiyonada Türkiye 21 sporcu ile madalya mücadelesi verecek.
Gençler Balkan Şampiyonası’nda tatamiye çıkacak milli takım, Romanya’ya gitti. Ramazan Bayramı’na denk gelen şampiyonada judokalar başarılarını ‘bayram’ tadında kutlamak için madalya mücadelesi verecek. 16-17 Haziran tarihleri arasında Sibiu kentinde düzenlenecek Balkan Şampiyonası’nda Genç Milli Takım 12 kadın ve 9 erkek judoka ile temsil edilecek.

Milli Takım kadrosunda yer alan isimler şöyle:

Kadınlar:

44 kiloda Gamze Sayma, 48 kiloda Özge Andıç ve Tuğçe Beder, 52 kiloda Habibe Vardar, 57 kiloda Şeyma Özerler ve Buket Mercan, 63 kiloda Minel Akdeniz, 70 kiloda Semanur Erdoğan ve Burcu Aksoy, 78 kiloda Sıdıka Işık, +78 kiloda Kübranur Esir ve Melike Tuzoğlu.

Erkekler:

55 kiloda Ramazan Yılmaz ve Kadir Can Demir, 66 kiloda İbrahim Şimşek ve Kadircan Çelik, 73 kiloda Halil Çimen, 81 kiloda Ahmet Çifçi ve Ata Tuncer, 90 kiloda Can Güzel, 100 kiloda Emrullah Uçar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku